Ara
Filters
Close

Koşullar & Uygulamalar

 

 1. Genel Bilgilendirme
 2. Sipariş verme
 3. Dikkat Edilecek Önemli Hususlar
 4. Ürün / hediye teslimatı ( KARGO & MAIL & SMS )
 5. İade & garanti & yetkili servisler
 6. Özel Ürünler İçin İade Şartları
 7. Seyahat Ürünleri & Koşullar ve Uygulama
 8. İletişim

 

 1. Genel Bilgilendirme

Bu Program http://yildiztopla.net sitesinden para ve puan ile sipariş veren / alışveriş yapan üyelere ( Programa dahil olan üyeler ) özel olarak MEDICALPARK İZMİR tarafından düzenlenmiştir.

Bu programa yalnızca MEDICALPARK İZMİR tarafından onaylanan ÜYELER katılabilirler. Bunun dışındaki firmalar katılamaz ve herhangi bir hak iddia edemez.

ÜYELER, MEDICALPARK İZMİR / SANAL MAĞAZA ‘ nın belirlemiş olduğu kurallar neticesinde puan kazanırlar. Puan kazanan ÜYELER bu puanlarını SANAL MAĞAZACILIK AŞ tarafından yönetilen http://yildiztopla.net Internet adresi üzerinde kullanarak ürün / hediye siparişi verebilirler.

MEDICALPARK İZMİR ( http://yildiztopla.net) sitesinde Dünya ve Türkiye ‘ nin önde gelen markaları beğenilerinize sunulmuştur. Sitemizdeki marka ve ürünlerin devamlı olarak güncellendiğini unutmayınız. Lütfen sıkça ziyaret ediniz.

MEDICALPARK İZMİR, programı istediği zaman ve ÜYELERE önceden haber vermeksizin dilediği şekilde değiştirme, durdurma veya uzatma hakkına sahiptir.

Bu sebeple değişikliklerden haberdar olabilmek için http://yildiztopla.net
adresini sürekli takip etmenizi öneririz.

Bu programa MEDICALPARK İZMİR'in onay verdiği ÜYELER dışındaki kişiler katılamaz ve herhangi bir hak iddia edemez. ÜYELER hiçbir şekilde hediyelerin nakit karşılığını talep edemez, haklarını devredemez veya satamazlar.

Diğer konularla ilgili başlıca koşul ve şartlar aşağıda sunulmuştur. Tüm program üyeleri
bu şart ve kuralları okumak, anlamak ve uymak durumunda olup, tüm sorumluluk ilgili ÜYELERDEDİR.

 

 

 

 1. Sipariş Verme


Puanlarınızı MEDICALPARK İZMİR ÖDÜL PUAN (http://yildiztopla.net) sitesinde harcayabilirsiniz.
Siparişinizi vermek istediğiniz ürünün detay sayfasına giderek ürün puan bilgisine ulaşabilirsiniz. Sonrasında :

Ürününüzü sepetinize atmak için lütfen “ Sepete Ekle “ butonuna tıklayınız.

Sepetinizin içinde yer alan adetleri artırıp eksiltebilir veya istemediğiniz bir ürünü yanındaki “Sil“ kısmına tıklayarak iptal edebilirsiniz. Siparişinizi tamamlamak için öncelikle Satış Sözleşmesi ‘ ni ( Hizmet ve Uygulama Şartları ) okumalı ve bu sözleşmeyi kabul ediyorsanız “Sözleşmedeki Hizmet ve Uygulama Şartlarını Okudum ve Kabul Ettim“ kutucuğunu tıklayarak ONAY vermelisiniz. Ardından Siparişi Tamamla butonuna basınız. (Kargo teslimat adresi sayfalarını göreceksiniz ).


Eğer süreç içinde işlem başarısız / bir hata oluştu gibi mesajlar alırsanız bunun anlamı siparişinizin başarısız olduğudur. Böyle bir durumda lütfen Çağrı Merkezimizi bilgilendiriniz.

Sipariş verme işleminiz tamamlandıktan sonra ekranınıza bir Sipariş alındı notu gelecektir.
Aynı zamanda siparişinizin kabul edildiğine dair otomatik bir e-posta size gönderilir.

 1. Dikkat Edilecek Önemli Hususlar

Hediyeler / Ürünler stoklar ile sınırlıdır.

Hediyeler / Ürünler nakde çevrilemez. Ürünler hiçbir şekilde ticari amaçlı olarak sipariş edilemez. Sanal Mağaza tarafından müşteriye gönderilen ürünler müşteri tarafından hiçbir şekilde ticari amaçlı olarak satılamaz. Böyle bir durumda Sanal Mağaza siparişleri iptal etme ve göndermeme hakkına sahiptir.


Web sitemizde ürün FİYATLARI ve PUAN değerleri günlük olarak değişmektedir.

MEDICALPARK İZMİR / Sanal Mağaza gerekli gördüğü takdirde katalogda yer alan hediyelerin bir kısmını katalogdan çıkarabilir, mevcut ürünleri bir başkası ile değiştirebilir veya mevcut hediyenin / ürünün puanını güncelleyebilir.

Ayrıca, KDV / ÖTV oranlarında meydana gelebilecek değişiklikler, ek olarak Vergi ve Gümrük Mevzuatındaki tüm değişiklikler FİYAT / PUAN bedellerinde değişiklik olmasına sebep olabilir.

ÖDÜL PUAN sitesinde yer alan ürünlerde model, renk ve desen değişikliği olabilir ve / veya seçtiğiniz hediyenin temin edilememesi durumunda muadil ürün tarafınıza gönderilir.

Seçilen hediyelerin teslimat adresleri Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde olmalıdır.

 

Tipografik hataların hiçbir hukuki bağlayıcılığı olmadığı gibi, bu durumdan MEDICALPARK İZMİR ve Sanal Mağaza sorumlu tutulamaz

 1. ÜRÜN / HEDİYE TESLİMATI ( KARGO & MAIL & SMS )

  Dijital Çekler / Kodlar / İndirim Kuponları hariç tüm ürünler tarafınıza kargo ile gönderilmektedir. Bu çerçevede adres bilgilerinizi lütfen eksiksiz ve tam olarak doldurunuz.

  Lütfen ürünler kargo ile size ulaştığında sağlam, eksiksiz ve istediğiniz ürünler olduğunu kontrol etmeden almayınız, kargo teslim belgesini imzalamayınız. Eğer üründe bir tahribat mevcut ise ya da ürün hasarlı, eksik ya da talep ettiğinizin dışında çıkarsa ürünü almayıp kargo görevlisine iade ediniz. Ürünler teslim alındıktan sonra eksik ya da hasarlı şikâyetleri kabul edilmeyecektir.

  Kargo firmaları tarafından ( Adres teslim dışı noktalar ) olması sebebiyle kargo dağıtımının dışında kalan adresler için müşterilerimiz  – kargo firması tarafından kendilerine yapılacak bildirim sonrasında – siparişlerini en yakın kargo şubesine giderek kendileri teslim alırlar.

  Anlayışınız için teşekkür ederiz. 

Dijital Çekler & Kodlar

Dijital Çekler / Kodlar E-Mail / Cep Telefon adreslerinize Mail ya da SMS ile ya da her ikisi ile gönderilir. Lütfen SPAM / GEREKSİZ E-POSTA kutunuzu ayrıca ve özellikle kontrol ediniz. Buna ek olarak Cep Telefonlarınızın MEDICALPARK İZMİR / SANAL MAĞAZA ‘ dan SMS alma onaylı olduğuna dikkat ediniz. Eğer bu ONAY tarafınızca verilmemiş ise Dijital Çekler / Kodlar size ulaşmayacaktır.

ÖNEMLİ UYARI : Hediye Çekleri / Kodları ve İndirim Kuponları / Kodları hiçbir şekilde iade edilemez.

 

 1. İADE & GARANTİ & YETKİLİ SERVİSLER

  http://yildiztopla.net isimli ÖDÜL PUAN sitesinden alışveriş yapan tüm üyeler / müşteriler aşağıda yazılı Garanti ve İade şartlarını kabul etmiş sayılır.

Almış olduğunuz ürünü hiçbir şekilde kullanmadan, orijinal kutusunu bozmadan, kutuya herhangi bir hasar vermeden, deforme etmeden teslim tarihinden itibaren 14 gün süre içerisinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz. Ayrıca bütün standart aksesuarlar ürün ile birlikte hasarsız ve tam olarak gönderilmelidir. Eğer ürünü Para seçeneği ile ( Kredi Kartı ) satın aldıysanız Fatura da iade ürün ile birlikte gönderilmelidir.

Öte yandan yukarıdaki ibare Özel Ürünler için geçerli değildir. Aşağıdaki Özel Ürünler İçin İade Şartları bölümünü dikkatlice okuyunuz.

Bütün hediyeler / ürünler fabrikasyon hatalarına karşı imalatçı ve ithalatçı firmaların garantileri altındadır. Ürün teslim alındıktan sonra eğer bir arıza ortaya çıkarsa siz değerli üyelerimizin / müşterilerimizin yetkili servislere başvurması gerekir. Firmamıza yapacağınız başvurular Yetkili Teknik servislerin tutmuş oldukları raporlar ışığında değerlendirilecektir.

Kurulum gerektiren beyaz eşya ( Vestel, Bosch, Arçelik, SAMSUNG, vs. gibi ürünler ) ve büyük ebattaki elektronik ürünlerin ( Philips, SONY, SAMSUNG, TV, LCD, Plazma, vb. gibi ) tüm kurulumları teknik servis hizmetine dahildir ve yetkili teknik servisler tarafından yapılmalıdır.

Bu bağlamda bu tür tüm ürünlerin ambalajları TEKNİK SERVİS dışında biri tarafından açılmamalıdır. Açılacak olursa ürünler garanti kapsamı dışında kalırlar ve Sanal Mağaza ya da ithalatçı firma tarafından iade alınmaz / değiştirilmezler. Lütfen ilgili Yetkili Servis ile irtibata geçiniz ve kurulum için TEKNİK SERVİS elemanını çağırınız.

DİKKAT : 32” (diyagonal ölçüm ile 82 cm) ve altı boyuttaki TELEVİZYONLARDA, üretici firma yetkili servis üzerinden kurulum ücreti almaktadır. Bu bedel tarafınızca ödenir. Lütfen bu hususa dikkat ediniz.

İADE için DİKKAT : Lütfen http://yildiztopla.net adresinden ya da 0216 538 52 48 numaralı Çağrı Merkezimizden bizimle irtibata geçip teyitleşmeden ürünü İADE etmeyiniz.

 1. Özel Ürünler İçin İade Şartları

  Aşağıda yer alan ELEKTRONİK, CEP TELEFONU, BİLGİSAYAR gibi ürünler siz değerli üyelerimize / müşterilerimize sağlam olarak ulaştıktan sonra ortaya çıkabilecek arızalar için öncelikle ilgili üretici veya ithalatçı firmanın Yetkili Teknik servislerine başvurmanız gerekir.

  Firmamıza yapacağınız başvurular Yetkili Teknik servislerin tutmuş oldukları raporlar ışığında değerlendirilecektir.

1 ) Telefon, fotoğraf makinesi, taşınabilir ve görüntülü elektronik cihazlar vb. için; ürün ekranında yer alan koruma bandı çıkarılmamış olmalıdır. Ekranda ve cihazın diğer yerlerinde çizik, hasar, darbe, sıvı teması vs. olmamalıdır.

2 ) Tüketicinin özel istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan, niteliği itibariyle geri gönderilmeye elverişli olmayan, çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler iade edilemez.

3 ) Her türlü Kozmetik Ürünler, ve Kişisel Bakim Ürünleri, Her türlü yazılım, Her türlü işlemci(CPU) Program, DVD, VCD, CD ve Kasetlerin, Bilgisayar ve Kırtasiye sarf malzemelerin (toner, kartuş, şerit vb.) ancak ambalaj kutusu/kolisi/jelatininin açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartı ile iadesi kabul edilir.

4 ) Hediye Çekleri ( Basılı ve / veya Dijital Çekler / Kodlar / İndirim Kuponları ) hiçbir şekilde iade edilemez.

5 ) Hijyenik ürünler (iç çamaşırı gibi), süpermarket ürünleri (gıda ürünleri gibi), gazete, dergi gibi süreli yayınlar hiçbir şekilde iade edilemez.

6) Kulak İçi Kulaklık kategorisindeki ürünler 7/11/2013 tarihli ve 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanunun ilgili maddeleri gereğince düzenlemiş Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliğindeki; sağlık veya hijyen açısından iadesi uygun olmayıp, tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olan mallara ilişkin sözleşmeler kapsamında olduğundan 14 (on dört) günlük Cayma Hakkı kapsamında değildir.”

7 ) Fiyatı borsa veya teşkilatlanmış diğer piyasalarda belirlenen ürünler (altın grubu) hiçbir şekilde iade edilemez.

8 ) Ürünün arızalı veya ayıplı çıkması halleri dışında açıldıktan sonra sağlık açısından tehlike arz edebilecek veya tekrar kullanılamayacak ürünler (örneğin kullanım esnasında vücut ile birebir temas gerektiren her türlü ürün, tek kullanımlık ürünler) hiçbir şekilde iade edilemez.


İade gönderimi için adres :

SANAL MAĞAZA Lojistik Merkezi, Veysel Karani Mah. Zaloğlu Rüstem Cad. No:5, 34885 Samandıra / İstanbul / TÜRKIYE

 

 1. Seyahat Ürünlerinin Koşullar ve Uygulaması

MEDICALPARK İZMİR ÖDÜL PUAN (http://yildiztopla.net) sitesinde bulunan tüm Seyahat ürünleri Sanal Mağaza grup şirketi Biggtravel tarafından sağlanır.

- Tüm ürün ve hizmetler rezervasyon ve doluluk durumuna göre karşılanır. Rezervasyonlar, uçak ve otel yer durumu ile sınırlıdır.

- Havayolu ulaşımında, müsaitlik veya bağlantı durumuna göre belirlenecek olan havayolları kullanılacaktır.

- Aksi belirtilmedikçe tüm fiyatlar, çift kişilik odada kişi başı veya tek kişilik odada kişi başı konaklama olarak verilmiştir. Pansiyon durumları (yarım pansiyon, oda kahvaltı, her şey dahil vb.) ayrıca belirtilerek sunulur.

- Tur hizmetlerinde dâhil olan bileşenler için lütfen ilgili Seyahat ürününün sayfasını dikkatlice inceleyiniz.

- Zorunlu seyahat sigortasının mutlaka tüm seyahatlerde alınması gerekmektedir.

- Belirlenen puanlar / ürün fiyatları; resmi tatiller, özel günler, sömestr, bayramlar, yılbaşı, Noel, yerel festivaller, kongre ve fuar gibi yoğun dönemlerde geçerli değildir.

- Kesin rezervasyonlar yapıldıktan sonra meydana gelebilecek iptal ve / veya değişiklik talepleri ancak ilgili havayolu veya tesis tarafından onay bilgisi alındıktan sonra işleme alınır ve ilgili havayolu veya tesisin koşul ve cezai şartları üyelere yansıtılır.

- Ayrıca tüm hizmetlerin sağlanmasında Sanal Mağaza /Biggtravel’in kontrolü dışında gelişebilecek gecikmeler, iptaller, bagaj kaybı, hasar ya da müşterinin vasıtayı kaçırması, pasaport veya vizesinde sorun çıkması, seyahati hastalık vb. nedenlerle yarıda bırakması, kanunlara riayetsizlik etmesi gibi olumsuzluklardan ve tur programları esnasında meydana gelebilecek kazalardan dolayı MEDICALPARK İZMİR / Sanal Mağaza / Biggtravel sorumlu tutulamaz, hizmetin yanması halinde ücret iade talebinde bulunulamaz.

- Belirtilen hizmetlerin mücbir sebeplerden dolayı yerine getirilememesi durumunda vaat edilen hizmetin sağlanamamasından Sanal Mağaza / Biggtravel sorumlu değildir. Sanal Mağaza / Biggtravel tedarikçiler ile müşteri arasında aracı konumunda olup tüm servis verilen ürünlerin emniyetlerinden yine tedarikçi firmalar sorumludur.

- Belirtilen hizmetlere ait rezervasyon geçen misafir, tüm koşullar uygulama notlarını okumuş ve kabul etmiş sayılır.

- Odalara giriş birinci gece konaklamasında, en erken saat 14.00 itibari ile yapılabilir. Son gün çıkışta ise otel odalarının saat 12.00’de boşaltılmış olması gerekmektedir.

- Otel odaları genelde iki kişinin konaklaması için tasarlandığından, üçüncü kişi için eklenen yatak küçük ve daha az konforlu olacaktır.

- Uçak Kalkışından en az 3 saat önce havalimanında olmak gerekmektedir.

- Seyahat esnasında kullanılmamış hiçbir ürün veya hizmetin bedeli iade edilmeyecektir.

- Rezervasyonların minimum 4 hafta öncesinden Biggtravel'a bildirilmiş olması gerekir.

- Belirtilen tüm turlar İstanbul çıkışlıdır.

 1. İLETİŞİM

Çağrı Merkezi : 0216 538 52 48

E-posta : info@yildiztopla.net